Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Demet Akalın’dan Berkay’a bir düzine altın

Demet Akalın'dan Berkay'a bir düzine altın

Magazin

Demet Akalın’dan Berkay’a bir düzine altın

Geçtiğimiz günlerde baba’lık sevinci yaşayan Berkay, dostlarının tebriğe gelmemesi nedeni ile sosyal medya hesabından tepkili bir paylaşımda bulunmuştu.

Bu paylaşımında dostlarına bir de tavsiye veren Berkay, doğumda, düğünde, ölümde dostlarınızın yanında olun çağrısında bulunup, kimilerini goygoyculukla suçlamıştı.

Bu duruma ilk tepki veren de yakın arkadaşı Demet Akalın olurken, kurşun yediğinde ilk gelen bendim diyerek tepki göstermişti.

Daha sonra iki isim aralarında ki yanlış anlaşılmayı düzeltti ve Demet Akalın, Berkay’ı hayırlı olsun amacı ile ziyaret etti.

Akalın, ziyaret ettiği Berkay’ın boynuna neredeyse bir düzine altın takarken, Berkay’ın eşi de bu anların fotoğrafını çekip sosyal medyadan paylaştı.

Dostlarına karşı bonkörlüğü ile bilinen Demet Akalın’ın bu jestinin fotoğrafları da sosyal medyada büyük beğeni topladı.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı