Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Demet Akalın’dan Aleyna Tilki için sert tepki

Demet Akalın'dan Aleyna Tilki için sert tepki

Magazin

Demet Akalın’dan Aleyna Tilki için sert tepki

Pop müziğinin ünlü isimlerinden Demet Akalın, yine pop müziğinin yükselen yıldızları arasında yer alan Aleyna Tilki için, ona tahammül edemiyorum dedi.

Reklam filminde rol aldığı Çetmen Mobilya’dan dudak uçuklatan bir kazanç elde ettiği konuşulan Demet Akalın’ın, Aleyna Tilki için söylediği sözler şaşkınlık yarattı.

Cevapsız Çınlama ile Youtube’da 200 milyon barajını aşan 2. şarkının sahibi olan Aleyna Tilki, Demet Akalın’dan sert bir tepki aldı.

Instagram’da canlı yayın yaptığı esnada, 16 yaşında ki şarkıcı Aleyna Tilki’nin şarkısının çalması sonrası radyo kanalını değiştiren Akalın, ilginç bir tepki verdi.

Aleyna Tilki’ye tahammül edemiyorum diyen Akalın’ın bu tepkisinin sebebinin ise, Akalın’ın arasının iyi olduğu bilinen Fulin ile Tilki’nin arasının kavgalı olması olduğu tahmin ediliyor.

Başarılı popçu, daha önce Sinan Akçıl’dan kendisi için aldığı bir parçayı da Fulin’e hediye etmiş ve bunun sosyal medya hesabından paylaşmıştı.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı