Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Demet Akalın, para kalmadı dedi!

Demet Akalın, para kalmadı dedi!

Magazin

Demet Akalın, para kalmadı dedi!

Ünlü pop şarkıcısı Demet Akalın, son albümü ‘Rakipsiz’in Nazar adlı şarkısı ile albümünün 3. klibini çekti. Konserler ve klip çalışmaları ile bir hayli yoğun bir dönem geçiren Akalın, istediği ev, bütçelerini aşıyor diye alamadı.

Akmerkez’de kızı Hira ile birlikte görüntülenen başarılı popçu, oturdukları evi tadilata sokacakları için geçici olarak oturacakları bir ev arayışında.

2.5 milyon euro değerinde bir evi istediğini, ancak euro’nun değerinin yükselmesinden ötürü evi alamadığını belirten Akalın, ona buna hediye almaktan para kalmadı diyerek dert yandı.

İşte Demet Akalın’ın, Akmerkez’de basın mensuplarına yaptığı o açıklama:

Çocuk için bahçeli ev bakıyoruz. Şu an Bodrum’daki ev de tadilatta. İstediğim ev vardı, Euro artınca alamadım. Ev sahibi 4 milyon Euro’dan 2.5 milyon Euro’ya düşürmüştü ama para yok. Okan ve ben kredi çekmeye karşıyız. Varsa paran alırsın. Ona buna hediye çanta ve mücevher almaktan para kalmadı.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı