Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Demet Akalın, o mobilya reklamından kazandığı ücret dudak uçuklattı

Demet Akalın, o mobilya reklamından kazandığı ücret dudak uçuklattı

Magazin

Demet Akalın, o mobilya reklamından kazandığı ücret dudak uçuklattı

Ünlü pop şarkıcısı Demet Akalın, bir mobilya markasının reklam yüzü olmuş ve o mobilya firmasının reklamlarında boy göstermeye başlamıştı.

Çetmen Mobilya’nın yeni dönemde reklam yüzü olarak anlaşmaya vardığı Demet Akalın, mobilya firmasının reklamı için ‘Koltuk’ şarkısını da yeniden yorumlamıştı.

Bir yandan da Hülya Avşar’a single hazırlayan Demet Akalın, bu çalışma ile ilgili de ‘Hülya Avşar’ı baştan’ yaratacağım şeklinde iddialı bir açıklamada bulunmuştu.

Sosyal medya’yı etkin kullanan isim, kısa süre öncede şehitler varken fotoğraf paylaşmakla meşgul olan Şeyma Subaşı’na isyan etmişti.

‘Pırlanta dönemini’ yaşadığını belirten Demet Akalın’ın o mobilya reklamından dudak uçuklatan bir ücret aldığı da konuşuluyor.

Magazin kulislerinde ki iddiaya göre mobilya reklamı için de 650 bin TL aldığı söyleniyor.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı