Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Demet Akalın: “Bu Koşuşturmaya Dayanamıyorum”

Demet Akalın: "Bu Koşuşturmaya Dayanamıyorum"

Magazin

Demet Akalın: “Bu Koşuşturmaya Dayanamıyorum”

Türkiye’nin pop müzik kraliçelerinden Demet Akalın, yoğun konser serilerine devam ederken, bu yoğun tempodan bunaldığını, kendisini 100 yaşında hissettiğini açıkladı.

Geçtiğimiz gün Tekirdağ’da sahne alan başarılı şarkıcı, basın mensuplarına yoğun temposu ve çok yorulması ile ilgili konularda açıklamalarda bulundu.

Kısa bir süre önce bir televizyon programına telefon ile bağlanan Akalın, “Eğer bu rakamlar gerçekse, ben şarkıcılığı bırakıp program yaparım” demişti.

Bu sohbetinde, televizyon programcılığı ile ilgili görüşmeleri olduğunu da söyleyen Akalın, şu konuşmaları kaydetti.

Konser öncesinde, muhabirlere konuşan Akalın, “Konserler yoğun, televizyon programı projesi var. Bu koşturmaya dayanamıyorum. Çok yorucu oluyor.” dedi.

Sözlerine devam eden Akalın, “Kendimi 100 yaşında hissetmeye başladım. Ruhen bittim, çok yorgunum. Nasıl dinleneceğim bilmiyorum, ama bazen uyku bile yetmiyor.” diyerek isyan etti.

20 YILDIR SAHNEDEYİM

Eşim Okan ikinci çocuğu çok istiyor. Kusura bakmasın ama asla! Çok arzu ediyorsa beni boşayıp başkasıyla evlenebilir. İkinciyi, üçüncüyü yapabilir. Bunu kendisine de açık ve net şekilde söyledim. Bir daha doğurmayı göze alamam.

44 yaşındayım. 20 yıldır sahnedeyim. Boş günüm yok. İşimin yanı sıra eşim Okan ve kızım Hira’ya da yetişmeye çalışıyorum.

Bazen yorgunluktan isyan ettiğim oluyor. Ama sonra vazgeçip şükrediyorum. İyi niyetli olduğum için işlerim hep yolunda


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı