Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Demet Akalın bir takipçisini daha bozguna uğrattı

Demet Akalın bir takipçisini daha bozguna uğrattı

Magazin

Demet Akalın bir takipçisini daha bozguna uğrattı

Sosyal medyayı en etkin kullanan ünlüler arasında yer alan Demet Akalın, kimi zaman sosyal medya’yı etkin bir şekilde kullanmanın zorlukları ile karşılaşıyor. Daha geçtiğimiz günlerde bir takipçisine ayar veren Akalın, bir yenisine daha imza attı.

Sosyal medya’yı etkin kullanması nedeni ile kendisine de çokça laf atan olması ile ilgili problemi olmayan, hatta onlara her fırsatta ayar veren Demet Akalın, bu ayar’lara bir yenisini daha ekledi.

Eşi Okan Kurt’tan olan kızı Hira ile paylaştığı fotoğrafta makyajsız olması nedeni ile bir takipçisinden gelen yoruma geciktirmeden cevap verirken, Akalın’ın cevabını görenler ‘yine ayarı verdi’ demekten kendilerini alıkoyamadılar.

Fotoğrafta makyajsız olması nedeni ile bir takipçisi “Artık makyajsız çıkma sen, çok çirkinsin” yazınca, Akalın’da peşinden cevabı yapıştırdı. Ünlü popçu, ” Allah herkese çirkin şansı versin, amin :)” cevabını verdi.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı