Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Deli Gönül’ün bir garip finali

Deli Gönül'ün bir garip finali

Medya

Deli Gönül’ün bir garip finali

Fox Tv ekranlarında izlenme oranlarının düşük olması nedeni ile final kararı alarak geçtiğimiz Pazartesi günü ekranlara veda eden Deli Gönül’ün bir garip finaline eleştiriler gelmeye devam ediyor.

<

Pazartesi günleri ekrana gelen Kanal D ekranlarında yayınlanan İki Yalancı ile birlikte Fox Tv’nin dizisi Deli Gönül’de final yaparak, ekran macerasına son noktayı koydu.

10. bölümü ile final yapan dizinin son sahnesi ise eleştiri oklarının hedefi oldu. Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu’da bu garip finali köşesine taşırken, “Ahmet yapmaa” tekrarının sıkıcılığını ele aldı.

“O meşhur sonu izledim. Ahmet, silahı doğrultuyor. Mehmet, Fatmanur’un önüne geçiyor. Ahmet, “Belki ölsen bazı şeyler değişir” diyor. Etrafındakiler, “Ahmet yapmaa” diye bağırıyorlar ve silah patlıyor. Kamera dışarıda, villayı görüyoruz. Sonrasında gecenin karanlığında yankılanan silah sesini duyuyoruz. 23.45’dereklamlar giriyor. Saat 00.00’ı gösterdiğindeyine o sahne, “Ahmet yapmaa.” Sonrahemen Reklam. Saat 00.16’ya kadar sürüyor. İzleyici, üçüncü defa “Ahmet yapmaa”yı duyuyor. Ekranda, final yerine 10’uncu bölüm sonu yazıyor. Tekrarıyla beş saati bulan,bir nevi işkence… Eksik olmuş, bir tane daha “Ahmet yapmaa” ekleseydiniz.” diyen Ali Eyüboğlu, birde dizinin neden bitirildiğini sorguluyor.

Eyüboğlu, son bölümünde her iki grupta da ikinci sırada yer almış, üstüne düşeni yapmış, daha ne? diyor. Bize göre de, açıkçası başka kanallarda yayınlanan yerli veya yabancı sinema yapımları dahi reytinglerde bu yapımı geçince, üstüne düşeni çokta yapmış olmuyor. Öyle ki yarın bir gün yeni sezon yapımları yayın hayatına başladığında, şimdi 3 bandında reyting alan bir yapım, 1.5 bandını bile aşamaz hale gelir..

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Medya

Yeni Haberler

Film Haberleri

Adore Romantik Film

← yazdı18 Ocak 2018

Film Haberleri

Adalet Birliği Justice League

← yazdı18 Ocak 2018

Film Haberleri

About Time Filmi

← yazdı17 Ocak 2018

Film Haberleri

Grinin Elli Tonu Dram ve Aşk

← yazdı17 Ocak 2018

Film Haberleri

Deadpool Fantastik Bir Film

← yazdı16 Ocak 2018

Film Haberleri

Cm101mmxi Fundamentals Gösterisi

← yazdı15 Ocak 2018

Film Haberleri

Bana Masal Anlatma Aşk Dolu Bir Film

← yazdı15 Ocak 2018

Film Haberleri

Akıl Defteri Gizemli Bir Film

← yazdı14 Ocak 2018

Film Haberleri

12 Maymun Bir Çok Dalda Ödül Aldı

← yazdı14 Ocak 2018
Yukarı