Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Defne Samyeli, kızının pozları için ne dedi?

Defne Samyeli, kızının pozları için ne dedi?

Magazin

Defne Samyeli, kızının pozları için ne dedi?

Ünlü sunucu ve oyuncu Defne Samyeli, güzelliği ve fiziği ile dikkatleri üzerine çeken, boynuz kulağı geçti denilen kızı Deren Talu’nun fotoğrafları ile ilgili konuştu.

Son olarak Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde rol alan Defne Samyeli, kızı Deren Talu’nun sosyal medyada çok tartışılan o pozları ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Eğitimini yurtdışında sürdüren Deren Talu, Los Angeles’taki Santa Monica College’de oyunculukuk eğitimi yanı sıra, Elite Model Agency’de de mankenlik yapıyor.

Paylaştığı fotoğraflar, ‘cesur’ olarak nitelendirilirken, Defne Samyeli’ye göre ortada abartılacak bir durum yok.

Samyeli, kızının bu fotoğrafları ile ilgili yöneltilen soruya şöyle cevap verdi:

“Deren’in dünya standartlarında fiziği var. Beni kızdıracak cesur pozları yok. Mankenlik dünyası için hiçbir şey değil o pozlar. Deren 20 yaşında kendi kararlarını kendisi veriyor. İşinin gereğini yapıyor”


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı