Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Çocuklar için Müzikli Masallar’ı bu ay Gökçe Bahadır anlatacak!

Çocuklar için Müzikli Masallar'ı bu ay Gökçe Bahadır anlatacak!

Kültür Sanat

Çocuklar için Müzikli Masallar’ı bu ay Gökçe Bahadır anlatacak!

Vizyona aşk giren ‘Aşk Uykusu’ filminde ki yatak ve banyodaki sevişme sahneleri ile adından söz ettiren Gökçe Bahadır, bu ayın konuk anlatıcısı olarak katılacak.

Geçtiğimiz sevgilisinden ayrılan Gökçe Bahadır’ın, bu ayrılığının arkasında filmde ki sahnelerin yarattığı kıskançlık olduğu iddiaları da hala tazeliğini koruyor.

Oyuncu ve yönetmen Yıldıray Şahinler’in yönettiği Çocuklar İçin Müzikli Masallar’ında, bu ay güzel oyuncu Gökçe Bahadır anlatan isim olacak.

İş Sanat’ın etkinliği olan yapımı, daha önce Ebru Cündübeyoğlu, Hande Doğandemir, Melis Birkan ve Altan Erkekli gibi isimlerde sunmuştu.

Bu eğlenceli yolculukta, Aytek Önal ve Selim Can Yalçın, güldüren canlandırmalar ile yer alırken, Eren Aydoğan piyanosuyla eşlik edecek.


Muğla Marmaris'te yaşıyorum. Uzun yıllardır profesyonel olarak web yöneticiliği ve çeşitli platformların editörlüklerini üstlendim. Dürüst, ilkeli ve etik habercilik en önemli kriterim olup, sizlere içerik kapsamımız dahilinde en güncel haberleri sunmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı