Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Çoban Yıldızı senaryo ekibine yeni isim

Çoban Yıldızı senaryo ekibine yeni isim

Dizi Haberleri

Çoban Yıldızı senaryo ekibine yeni isim

Fox ekranlarında yayınlanan ve sezonun en iyi açılışlarından birini yapan Çoban Yıldızı dizisi, her geçen gün genişlettiği kadrosuna yeni bir ismi daha dahil etti.

Pek çok önemli ve usta oyuncuyu, oyuncu kadrosuna dahil ederek dizinin başarısını arttıran Çoban Yıldızı ekibi, bu sefer takviyeyi senaryo ekibine yaptı.

Öyle Bir Geçer Zaman Ki yanı sıra, Fırıldak Ailesi, Baba ve Bana Artık Hicran De dizilerinin de senaristliğini üstlenen Coşkun Irmak, 11. bölüm itibari ile Çoban Yıldızı’nın senaryosuna katkı sağlayacak.

Şükrü Özyıldız, Selin Şekerci, Selim Bayraktar ve Menderes Samancılar’ın başrollerini paylaştığı sevilen dizinin, 11 Mayıs’da ekranlara gelecek olan 11.bölümünden sonra ekipte yer alacak olan Irmak’ın diziye ivme kazandıracağı tahmin ediliyor.

Most Productions’ın yapımcılığını üstlendiği dizi, yeni bölümleri ile her Perşembe Fox ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı