Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Çoban Yıldızı kadrosuna 2 oyuncu daha katıldı

Çoban Yıldızı kadrosuna 2 oyuncu daha katıldı

Dizi Haberleri

Çoban Yıldızı kadrosuna 2 oyuncu daha katıldı

Fox Tv ekranlarında yayınlanan, Şükrü Özyıldız, Selin Şekerci, Selim Bayraktar ve Menderes Samancılar’in başrollerini paylaştığı, büyük bir beğeni ile izlenen Çoban Yıldızı dizisi, oyuncu kadrosunu genişletiyor.

Başladığı ilk bölümden itibaren harika bir açılış ile reytinglerde zirveye çıkan Çoban Yıldızı dizisi, oyuncu kadrosuna takviyelere devam ediyor.

Dizinin başarısını sürdürmeye ve arttırmaya yönelik olarak, iki usta isim dizinin oyuncu kadrosuna dahil edildi.

Bunlardan ilki, son olarak 2007-2008 yılları arasında yayınlanan Elveda Rumeli’de Fatma karakterine hayat veren başarılı tiyatrocu ve oyuncu Şebnem Sönmez oldu.

Diğer isim ise en son, Kanal D ekranlarında yayınlanıp, kısa sürede final yapan Babam ve Ailesi’nde rol alan Erdem Akakçe oldu.

Başarılı tiyatrocu Sönmez, dizide Zühre ve Seyit’in taşındığı yeni mahallelerinde, etrafında olup biteni umursamayan mahallenin melek kalpli delisi ‘Meryem’ karakterine hayat verirken, Akakçe’de, Seyit ve ailesine çok yardımı dokunacak olan, hemşerisi ‘Erdal’ olarak izleyici karşısına çıkacak.

Çoban Yıldızı, her Perşembe Fox Tv ekranlarında izleyicileri ile buluşuyor.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı