Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Çoban Yıldızı dizisinin yönetmeni değişti

Çoban Yıldızı dizisinin yönetmeni değişti

Dizi Haberleri

Çoban Yıldızı dizisinin yönetmeni değişti

Fox Tv ekranlarında yayınlandığı günden bu yana reyting rekorları kıran, senenin en iyi açılışını yapan Çoban Yıldızı’nda önemli bir değişikliğe gidildi.

Selin Şekerci, Şükrü Özyıldız, Menderes Samancılar ve Selim Bayraktar’ın başrollerinde yer aldığı Çoban Yıldızı, dizisinin yönetmeni değişti.

Dizinin yapımcısı olan Gül Oğuz, ilk 3 bölümde üstlendiği Çoban Yıldızı yönetmenliğini bırakarak, yerini tecrübeli bir isme bıraktı.

Güvercin, Analar ve Anneler, Yedi Güzel Adam gibi dizilerin 2. yönetmenliğini yapan, Ben Onu Çok Sevdim’in bir kaç bölümünün de yönetmenliğini üstlenen Kader Bayraktar dizinin yeni yönetmeni oldu.

Most Production imzalı reyting lideri dizide yaşanan bu önemli değişikliğin, dizinin izlenme oranlarına nasıl yansıyacağı da önümüzdeki bölümlerde ortaya çıkacak.

Çoban Yıldızı, her Perşembe Fox ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı