Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

‘Çıtır’ köpek istifa ettirdi

'Çıtır' köpek istifa ettirdi

Genel

‘Çıtır’ köpek istifa ettirdi

Bahçeşehir Üniversitesi’nde akademisyen olarak görev yapan, 17 yaşında ki bir köpeği gece yarısı bir aracın bagajında Ataköy’e bırakması sonrası eleştiri oklarının hedefi olan Özlem Kumrular, görevinden istifa etti.

Beylerbeyi’nde yaşadığı apartman’da koku yaptığı için, gecenin geç saatlerinde alıp Ataköy’e bırakması sonrasında gündeme gelen akademisyen, akademisyenlik yaptığı üniversiteden istifa etti.

İstifası ile ilgili olarak sosyal medya hesabından açıklama yapan Kumrular, “Gündemdeki Çıtır köpek meselesine dair sürecin sağlıklı yürümesi adına Bahçeşehir Üniversitesi’ndeki görevimden istifa ettiğimi bildiririm” cümlesini kurdu.

Diğer yandan, Kumrular’ın gece yarısı sokağa bıraktığı Çıtır isimli köpek, koma halinde bulunup, Sultangazi’de bulunan barınağa kaldırılırken, köpek’in orada hayatını kaybetmişti.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Genel

Yukarı