Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Cingoz Recai filminin afişi yayınlandı

Cingoz Recai filminin afişi yayınlandı

Magazin

Cingoz Recai filminin afişi yayınlandı

Ekim ayında sinemaseverler ile buluşacak olan, Peyami Safa’nın aynı adlı romanından beyazperde’ye taşınan, dev kadrosu ile yılın iddialı yapımları arasında yer alan Cingöz Recai filminin afişi yayınlandı.

Türk polisiye roman’ın en bilindik karakterlerinden biri olan, Kanal D ve Limon Film’in ortaklığında gerçekleştirilen, yapımcılığını da Hayri Aslan’ın üstlendiği Cingöz Recai’nin beyazperde’ye taşındığı sinema filmi 13 Ekim’de sinemaseverler ile buluşmaya hazırlanıyor.

Kenan İmirzalıoğlu, Haluk Bilginer, Meryem Uzerli ve Musa Uzunlar’ın başrollerinde yer aldığı, Fatih Artman, Ushan Çakır, Serkan Keskin gibi daha pek çok ismin rol aldığı sinema filmi, bu yıla damgasını vurmaya hazırlanıyor.

Şüphesiz ki Kenan İmirzalıoğlu faktörü ile birlikte büyük ilgi görmesi beklenen film, ilk tanıtım videosunun yayınlanması sonrasında sosyal medyada da büyük ilgi görmüştü.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı