Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Çiçek Abbas filminde yıllar sonra fark edilen hata

Çiçek Abbas filminde yıllar sonra fark edilen hata

Film Haberleri

Çiçek Abbas filminde yıllar sonra fark edilen hata

Usta oyuncu İlyan Salman ve Şener Şen’in birlikte başrollerini paylaştığı, Türk sinemasının efsane filmleri arasında yer alan ‘Çiçek Abbas’da yıllar sonra önemli bir çekim hatası fark edildi.

Nikah masasında oturan sevdiği kadının nikahını basıp, onu oradan kaçırmak için sürat nikahın yapıldığı yere doğru yola çıkan Çiçek Abbas’ın (İlyas Salman), nikahın gerçekleşeceği yere giderken aracı kullanmadığı görüldü.

Okuyucularımızın dikkatlerinden kaçmayan bu hata, filmin son anlarına doğru gerçekleşirken, otobanda dolmuşun son sürat yol aldığı anlarda şoförün belirgin bir şekilde göründüğü anlarda fark edildi.

Bunca zaman gözden kaçan bu farklılık okuyucularımızın dikkati ile ortaya çıkarken, Çiçek Abbas’da ki bu hata, filmlerde yapılan kritik hatalar arasına adını yazdırmış oldu.

İŞTE O ÇEKİM HATASININ GERÇEKLEŞTİĞİ SAHNE


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı