Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

”Çi” dizisine yeni oyuncu: Irmak Ünal

Magazin

”Çi” dizisine yeni oyuncu: Irmak Ünal

Irmak Ünal yeni sezonda Çi dizisi ile izleyicilerin karşısına çıkacak.

Puhu TV üzerinden izlenen ve tüm sponsorluğu Samsung tarafından üstlenilen Fi dizisinin yeni sezonda yayınlanacak olan ikinci serisi Çi dizisine yeni bir transfer bombasını vurdu. Birçok ünlü oyuncunun söz konusu rol aldığı Fi dizisinde özellikle Samsung reklamlarının fazla olduğunu ve bunun fazlalığından şikayet eden izleyicilerin olduğu gözlemlenirken, ünlü oyuncuların olması ve dizinin beğenilerek takip edilmesi reytinglerinin sürekli olarak yüksek olmasını ve gelirler konusunda çok iyi kazanca sahip olduğu biliniyor.

Samsung tarafından milyonlarca liralık ödemelerin yapıldığı Fi dizisinin yeni bölümlerinin daha fazla izlenecek olduğu tahmin edilirken özellikle de yeni Çi serisinde yer alacak olan oyuncu Irmak Ünal’ın etkisinin büyük olacağı tahmin ediliyor.

Çi Dizisine Rekor İzlenme Bekleniyor

Çi dizisinin yayına girmesinin hemen ardından yeniden izlenme rekorları kırması, bu sayede daha oyuncunun diziye katılmasının gündemde olabilecek olduğu tahmin ediliyor. Birçok ünlü ismin rol aldığı dizinin yeni bölümleri zaman zaman ardı ardına yayınlanırken, zaman zaman ise tek bölüm halinde yayınlanmasından dolayı tepki çekiyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı