Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Chloe Loughnan o dizinin teklifini reddetti

Chloe Loughnan o dizinin teklifini reddetti

Dizi Haberleri

Chloe Loughnan o dizinin teklifini reddetti

Ünlü pop şarkıcısı Serdar Ortaç’ın eşi Chloe Loughnan’a Fox Tv’nin uzun soluklu dizisinin yapımcısı Pastel Film’den yeni sezon için oyunculuk teklifi geldi.

Fox Tv’nin 100 bölümü aşan, Pastel Film imzalı dizisi O Hayat Benim’den, Serdar Ortaç’ın eşi Chloe Loughnan’a oyunculuk teklifi götürdü.

Kanalın en uzun süredir devam eden dizisi, Loughnan’a da haftalık olarak 5 bin TL ücret önerdikleri iddia edildi.

5 bin TL’lik teklifi kabul etmeyen Loughnan, bölüm başı 10 bin TL isteyince taraflar arasında anlaşma sağlanamadı ve Chloe’nin dizi oyunculuğu kariyeri başlamadan bitmiş oldu.

Loughnan, daha önce ekranlarda yayınlanan Bu Tarz Benim programında jüri üyeliği yapmış ve bir filmde de konuk oyuncu olmuştu.

Serdar Ortaç ve eşi, şu günlerde Kim Milyoner Olmak İster’i sunan Murat Yıldırım ve Ezgi Mola’nın filmi Kocan Kadar Konuş’ta konuk oyuncu olarak yer almışlardı.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı