Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ceyda Düvenci, oğlunu Amerika’da doğuracak!

Ceyda Düvenci, oğlunu Amerika'da doğuracak!

Magazin

Ceyda Düvenci, oğlunu Amerika’da doğuracak!

Güzel oyuncu Ceyda Düvenci, 2015 yılında Dünya evine girdiği kendisi gibi oyuncu Bülent Şakrak’dan beklediği oğlunu Amerika’da doğurma kararı aldı.

Son olarak reytinglere yenik düştüğü için final kararı alan, Kanal D dizisi Babam ve Ailesi’nde rol alan güzel oyuncu’nun karnı burnunda.

TRT 1’de yayınlanan Hangimiz Sevmedik’de rol alan Bülent Şakrak’dan olan oğlunu doğurmak için gün sayan Düvenci, çocuğunu Amerika’da doğurma kararı aldı.

İkinci kez anne olmak için yurt dışında tedavi gören ve şimdi o çocuğu için gün sayan Düvenci’nin, eski evliliğinden olan Melisa adında 6 yaşında da bir kızı bulunuyor.

Kızı Melisa’nın isteği üzerine doğacak erkek çocuklarına ‘Okan Ali’ adını vereceklerini duyurmuşlardı.

Bebek doğurmak için tedavi gördüğü Amerika’da doğum yapma kararı alan Düvenci’nin bu kararı pekte şaşırtmadı. Pek çok ünlü isim gibi, çocuklarını Amerika’da doğurmayı tercih ediyor.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı