Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ceyda Düvenci bebeği ile Amerika’dan döndü!

Ceyda Düvenci bebeği ile Amerika'dan döndü!

Magazin

Ceyda Düvenci bebeği ile Amerika’dan döndü!

Ünlü oyuncular Bülent Şakrak ve Ceyda Düvenci, ismini Okan Ali koydukları bebekleri ile Türkiye’ye döndüler. Havalimanı’nda görüntülenen çift, ayak üstü açıklamalarda bulundu.

Doğumdan bir süre önce, doğum için Amerika’ya giden Bülent Şakrak ve Ceyda Düvenci çifti ve yaz okuluna yazılan Düvenci’nin kızı Melisa, doğumdan 1 ay sonra ülkeye dönüş yaptılar.

Amerika’dan 10 valiz ile dönen ve Atatürk Havalimanı’nda görüntülenen ünlü çift muhabirleri gören çift kısa bir şaşkınlık yaşasa da, her zaman olduğu gibi keyifli ve güler yüzlülerdi.

Taze anne Düvenci, muhabirlerin oğlunun fotoğrafını çekmesi sonrasında “Aman yanına bir nazar boncuğu koyun” diyerek, oğlunu nazarlardan korumak istedi.

3 aydır yurt dışında bulunan oyuncu çift, o esnada gelen dizi ve film teklifleri için senaryoları okuduklarını belirtirken, Düvenci, setlere önce eşinin döneceğini, kendisinin de bir süre çocukları ile ilgileneceğini açıkladı.

Havalimanında karşılaştıkları oyuncu ve sunucu Engin Hepileri’de minik Okan Ali’yi kucağına alarak sevdi.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı