Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ceyda Ateş’in ‘kasırga’ korkusu

Ceyda Ateş'in 'kasırga' korkusu

Magazin

Ceyda Ateş’in ‘kasırga’ korkusu

Ekranların en çok aranan yüzlerinden olduğu, kariyerinin zirvesini zorlayabileceği dönemlerde kariyeri bir kenara atarak, sevgilisi Buğra Toplusoy’un peşinden Amerika’lara giden Ceyda Ateş, takipçileri ile korkusunu paylaştı.

Amerika’yı ürküten kasırga kabusundan etkilenenler arasında güzel oyuncu Ceyda Ateş’te bulunuyor. Son olarak O Hayat Benim dizisinde rol alırken, sevgilisinin yanına gitmek için diziden ayrılan Ceyda Ateş, o gün bugün Amerika’da hayatına devam ediyor.

Oyunculuğunu ve kariyerini aşk’ı için elinin tersi ile iten Ateş, Florida’da sevgilisi Buğra Toplusoy ile hayatına devam ediyor. Dua edenlere teşekkür eden Ateş, sosyal medya hesabından şöyle yazdı:

FIRTINA GELİYOR

“Mutsuzdu… Kasırgayı bekliyordu… ( Merak edenler, soranlar, hepinize teşekkür ederim. Şimdilik iyiyiz. Fırtına pazar günü geliyor. ‘Neden bir yere gitmiyorsun’ diye soranlar var. Uçaklar iptal ve biz Orlando’ya gidiyoruz ama oraya da geliyor. Sadece ‘otel biraz da olsa güvenli olur’ diye düşündük. Pazar günü zorlu bir gün. Şimdiden dualarını yollayanlar için teşekkür ederim. Hepinizi kocaman seviyorum.”


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı