Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Cesur ve Güzel o ülkelere de satıldı!

Dizi Haberleri

Cesur ve Güzel o ülkelere de satıldı!

Yunanistan kanalı Antenna TV, İngiltere’de Farsça yayın yapan Gem TV, Macar kanalı TV 2, Pakistan’ın Urdu 1 kanalı gibi kanallarda yayınlanan Ay Yapım imzalı dizi 4 ülkeye daha satıldı.

Cesur ve Güzel o ülkelere de satıldı!

Yine bir Ay Yapım projesi olan Ezel dizisi ile 2009 yılında açılışı yapan Eccho Rights, bir başka Ay Yapım projesi olan Cesur ve Güzel’i 4 ülkenin önemli kanallarına sattıklarını belirtti.

Şirketin genel müdürü Fredrik af Malmborg, World Screen’e verdiği röportajda Türk dizilerini dünyaya açma projesinin çok başarılı geri dönüşler sağladığını belirtti.

Bu işe ilk Ezel dizisi ile girdiklerinde, ‘Kumar’ olarak gördüklerini ancak korkularının yersiz çıkıp, büyük ilgi gördüğünü belirtti.

Malmborg, “Ezel dizisinin hala dünyada ilgi gördüğünü son olarak Malezya ve Moğolistan’da ekrana geleceğini anlatan Eccho Rights’in Genel Müdürü Fredrik af Malmborg, Türkiye’de beğeni ile izlenen Tuba Büyüküstün ve Kıvanç Tatlıtuğ’un başrollerini oynadığı ‘Cesur ve Güzel’in de dünya çapında ilgi gördüğünü” anlattı.

Cesur ve Güzel’i, “Hindistan, Malezya, İtalya ve İspanya’da büyük kanallara satıldı. Son dönemde bütün Türk dizileri büyük ilgi görüyor” diyerek de sözlerini tamamladı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı