Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Cennetin Gözyaşları çekimleri başladı, ilk fotoğraf kareleri sızdı

Cennetin Gözyaşları çekimleri başladı, ilk fotoğraf kareleri sızdı

Dizi Haberleri

Cennetin Gözyaşları çekimleri başladı, ilk fotoğraf kareleri sızdı

Yeni sezonda Atv ekranlarında yayınlanacak olan Cennetin Gözyaşları dizisinin çekimlerine başlandı. Dizinin çekimlerinden ilk kareler de basına sızdırıldı.

Son dönemlerin en çok tercih edilen dizi modellerinden olan dizi uyarlama fikrine alışan yapımcılar, bir bir yabancı dizileri uyarlayarak ekranlara sürmeye devam ediyor.

Özellikle Kore ve Japon dizi uyarlamalarının ağırlıklı olarak tercih edildiği ülkemizde, Cennetin Gözyaşları dizisi de bir Kore dizisinden uyarlanarak izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Bugüne kadar yapımcılığını üstlendiği pek çok dizi ile büyük başarılar yakalayan Süreç Film’in (Ali Gündoğdu) yapımcılığını üstlendiği dizinin yönetmenliğini ise Sadullah Celen üstleniyor.

Yeni sezonda Atv ekranlarında başlayacak olan Cennetin Gözyaşları dizisinin başrollerinde Esra Ronabar, Berk Atan ve Almila Ada bulunuyor. Bu isimlere de oyuncu kadrosunda Zehra Yılmaz, Güler Ökten, Yusuf Akgün, Ebru Destan, Hazım Körmükçü,, Çiçek Acar, Ali İpin, Sencan Güleryüz, Süeda Çil, Ebru Nil Aydın, Sude Nur Yazıcı ve Oktay Çubuk gibi isimler eşlik ediyor.

İşte Cennetin Gözyaşları dizisinden ilk fotoğraflar


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı