Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Cengiz Onural’dan Kılıçdaroğlu’na cevap

Cengiz Onural'dan Kılıçdaroğlu'na cevap

Özel Haber

Cengiz Onural’dan Kılıçdaroğlu’na cevap

Partili Cumhurbaşkanlığı sisteminin oylanacağı referandum için geri sayım devam ederken, ‘Hayır’ cephesinin taraflarından Kemal Kılıçdaroğlu, kullanmak istedikleri bir şarkının verilmemesi üzerine açıklamada bulunmuştu.

EVET-HAYIR kampanyaları kapsamında taraflar reklam filmleri ve müzik çalışmalarını devam ettirirken, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu dün sanatçılar ile bir araya geldi.

Sanatçılar ile bir araya geldiği toplantı da, bir döneme damga vuran şarkılar arasında yer alan “Bana bir masal anlat bana” şarkısını kullanmak istediklerini belirtti.

Şarkıyı kullanmak için eserin bestecisi Cengiz Onural ile irtibata geçip, olumsuz yanıt aldı. Bu konuda, “O şarkıyı kullanmak istedik. Korktular, vermediler. O nedenle şarkıyı besteleyeni de sahibini de kınadım. Asla onlara da sanatçı demiyorum. Kimse kusura bakmasın” sözlerini kullanmıştı.

Kemal Kılıçdaroğlu’nun bu açıklamaları ardından parçanın bestecisi Cengiz Onural, sosyal medyadan Kılıçdaroğlu’nun bu sözleri ile ilgili cevap verdi.

Onural, o paylaşımında, “Şarkılarımın politik farklılıklar dışında kalmasını tercih ederim. Kimin sanatçı olduğuna tarih karar veriyor” dedi.


Devamını Oku
Bu Haberleride Beğenebilirsiniz

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Özel Haber

Yukarı