Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Cem Yılmaz yeni aşkını Fi setinde mi buldu?

Magazin

Cem Yılmaz yeni aşkını Fi setinde mi buldu?

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, yakın arkadaşı Ozan Güven’in Can Manay karakterini canlandırdığı ‘Fi’ dizisine, konuk oyuncu olarak katılmıştı.

Başarılı komedyenin, Fi dizisine konuk oyuncu olacağını, ve bu gelişme yakın dostu Ozan Güven’e destek olarak yorumlanırken, dizinin setinden AŞK çıktı iddiaları kulislerde gezmeye başladı.

Fi dizisinde rol alan Merve Çağıran ile, Cem Yılmaz’ın yakınlaştığı, oldukça samimi oldukları iddiası da gündeme bomba gibi düştü.

Dizinin bir başka oyuncusu Büşra Develi ile daha önce Tatlı Küçük Yalancılar’da birlikte oynayan, ve son olarak Aşk Laftan Anlamaz dizisinde rol alan Merve Çağıran ile Cem Yılmaz’ın geçtiğimiz Çarşamba akşamı bir partide oldukça samimi oldukları söyleniyor.

Bu haberler kulaktan kulağa dolaşırken, Cem Yılmaz’ın Çağıran’ı sosyal medyada takibe alması da iddiaları güçlendirdi.

Öte yandan Çağıran’ın, sosyal medya hesabından “Aşk sana çok günaydın” paylaşımında bulunması sonrası da aşk mı yaşıyorlar? sorusuna cevap aranmaya başlandı.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı