Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Cem Yılmaz, Fi dizisine konuk oluyor

Cem Yılmaz, Fi dizisine konuk oluyor

Dizi Haberleri

Cem Yılmaz, Fi dizisine konuk oluyor

İnternet ortamında yayınlanması ile birlikte milyonlar tarafından izlenen, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç ve Ozan Güven’li ‘Fi’ dizisine sürpriz bir isim konuk oluyor.

İnternet’ten peş peşe ilk 3 bölümü yayınlanan ‘Fi’ dizisinin yeni bölümü sabırsızlıkla beklenirken, izleyenleri heyecanlandıracak bir haber geldi.

Dizide ki sevişme sahneleri ile son günlerde sosyal medyanın en çok konuşulanları arasına giren, Can Manay karakterini canlandıran Ozan Güven’in yakın dostu Cem Yılmaz, diziye konuk oluyor.

Cem Yılmaz’ın hemen hemen her projesinde rol alan, 2018 yılında da Arif V 216’da insansı robot 216 ile başrol de yer alacak olan Ozan Güven, her daim Cem Yılmaz’ın desteğini almaya devam ediyor.

14 Nisan Cuma günü 4. bölümü yayınlanacak olan Fi dizisinde, Cem Yılmaz, 2 bölümde konuk oyuncu olarak yer alacak.

Zaten büyük bir beğeni toplayan dizinin, Cem Yılmaz ile birlikte izlenme sayısını daha da arttıracağı tahmin ediliyor.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı