Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Cem Özer, üçüncü kez baba olacak!

Cem Özer, üçüncü kez baba olacak!

Magazin

Cem Özer, üçüncü kez baba olacak!

Geçtiğimiz haftalarda, yıllardır birlikte olduğu genç senarist Pınar Dura ile Dünya evine giren oyuncu Cem Özer, eşinin isteği üzerine 3. kez baba olacağını açıkladı.

Cem Özer’in yakın çevresine, 5. evliliğini yaptığı 35 yaşında ki Pınar Dura’nın anne olmak istediği ve Özer’inde eşinin bu isteğini kırmayacağını söylediği belirtildi.

Posta gazetesinde yer alan habere göre, Cem Özer, 6 yıldır birlikte olduğu Dura’nın, 6 yıldır kahrını çektiğini belirterek bu onun hakkı dediği kaydedildi.

Öyle ki, Cem Özer ve Pınar Dura çiftinin de sırf bu yüzden evlendiği söyleniyor.

İlki 1984 yılında olmak üzere, Pınar Dura’da dahil olmak üzere 5 evlilik yapan ünlü sunucu ve oyuncu Cem Özer’in iki çocuğu bulunuyor.

İlk evliliğini yaptığı Sebla Pekcan’dan 31 yaşında Cemre adında bir kızı olan Özer’in, ikinci çocuğu ise ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay’dan olan oğlu Nejat.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı