Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Cem Özer, sevgilisi Pınar Dura ile evlendi

Magazin

Cem Özer, sevgilisi Pınar Dura ile evlendi

Bir dönemin en önemli talk show programı sunucularından olan, son olarak güzel oyuncu Nurgül Yeşilçay ile evli olan Cem Özer, Yeşilçay’ın ardından 5’inci kez Dünya evine girdi.

Cem Özer, sevgilisi Pınar Dura ile evlendi

90’lı yılların önemli talk şovcularından olan Cem Özer, senarist sevgilisi Pınar Dura ile evlenerek, 5’inci evliliğini yapmış oldu.

Dün akşam yapılan bir düğün ile hayatlarını birleştiren çift’ten Özer, o dönem sevgilisi olan Pınar Dura’ya Pierre Loti’de evlenme teklifi etmiş.

Pierre Loti’de çay içtikleri esnasında Dura’ya evlilik teklif eden Özer, sevgilisinin bunu kabul etmesi ile bir kez daha ‘eş’ oldu.

Şimdilerde O Hayat Benim’de oyunculuk yapan Cem Özer, daha önce ki evliliklerinde birbirinden ünlü isimler ile hayatını birleştirmişti.

1984 yılında caz ustası olarak tanınan Erol Pekcan’ın kızı Sebla Pekcan ile, bundan 5 yıl sonra 1989 yılında Selin Dilmen ile evlenen Özer’in bir sonraki evliliği tekrar 5 yıl sonra oldu. 1994 yılında Esin Maraşlıoğlu ile evlenen Cem Özer, son olarak da 2004 yılında ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay ile Dünya evine girmişti.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı