Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Cem Özer, Nurgül Yeşilçay’a sahip çıktı

Cem Özer, Nurgül Yeşilçay'a sahip çıktı

Magazin

Cem Özer, Nurgül Yeşilçay’a sahip çıktı

Geçtiğimiz günlerde 6 yıldır birlikte olduğu senarist sevgilisi Pınar Dura’ya, Pierre Loti’de evlenme teklifi eden Cem Özer, jürisinde yer aldığı ‘Milliyet Şehrin En İyileri’ ödül töreni için Nişantaşı Spago İstanbul’a gitti.

Bu sene ilk defa gerçekleştirilecek olan ‘Milliyet Şehrin En İyileri’ ödül töreninde Armağan Çağlayan, Reha Arar ve Gizem Özdilli ile jüride yer alan Cem Özer, açıklamalarda bulundu.

Pınar Dura ile yaptığı evlilik ile ilgili konuşan Cem Özer, eski eşi Nurgül Yeşilçay’ın eski rol arkadaşı ile ilgili yaşadığı polemik içinde yorumda bulundu.

Cem Özer, evliliğinin mutlu bir şekilde ilerlediğini belirtirken, “Biz uzun yıllardır birlikteyiz. Eşime Pierre Loti’de evlilik teklif ettim. Onu çok seviyorum” dedi.

Muhabirlerin eski eşi Nurgül Yeşilçay’ın, Erkan Petekkaya ile olan polemiği ile ilgili sorulan soruya ise şu cevabı verdi:

“Ben bu polemiklere girmek istemem. Nurgül benim oğlum Nejat’ın annesidir. Ancak kendisiyle herhangi bir bağım yok. Benden bağımsız bir kadın o. Ama Nurgül güçlü kadın, Petekkaya’nın ağzının payını da verdi”


Muğla Marmaris'te yaşıyorum. Uzun yıllardır profesyonel olarak web yöneticiliği ve çeşitli platformların editörlüklerini üstlendim. Dürüst, ilkeli ve etik habercilik en önemli kriterim olup, sizlere içerik kapsamımız dahilinde en güncel haberleri sunmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı