Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Silivri Belediye Başkanı’ndan Sertab Erener’e sert sözler

Genel

Silivri Belediye Başkanı’ndan Sertab Erener’e sert sözler

Çatalca Belediyesinin organiza ettiği Erguvan festivalinde geçtiğimiz akşam yaşanan protokol alanı krizine bazı ilçelerin belediye başkanlarından sert tepkiler geldi.

Çatalca Belediye Başkanı'ndan Sertab Erener'e sert sözler

Protokol alanının çok geniş olması nedeni ile seyircinin sahneye çok uzak kalması, görememesi sonrası Sertab Erener, seyircileri sahneye yanına davet etmiş, ve oradan dinleyebileceklerini söyledi.

Bunun öncesinde ise sahneye çıkan Çatalca Belediye Başkanı, öyle yuhalayarak olmaz, burada olma sebebiniz benim, bu festivali ben organize ettm, şimdi lütfen protokol alanını boşaltın demesi sonrasında olan olmuş, Sertab Erener, lütfen sahnemden çıkarmısınız diyerek Cem Kara’yı kibarca sahneden kovdu.

Bu anların yankısı sürmeye devam ederken, Kara gibi CHP’li Silivri Belediye Başkanı Özkan Işıklar yaşanan bu anlara ve Sertab Erener’in tavrına çok sert çıkıştı.

Silivri Belediye Başkanı sosyal medya sitesinden şu açıklamayı yaptı:

Sertab Hanım şunu unutmuş herhalde oraya onu parasını ödeyip çağıran Çatalca Belediyesi’dir. Belediyenin koyduğu düzene uyarak sahne almak mecburiyetindedir. Beğenmiyorsa o düzeni gelmez, Sertab Erener’in yaptığı tam bir terbiyesizliktir. Onu sahneden indirmeyen sahnenin ve onun parasını ödeyen Belediye Başkanı’nın nezaketinden olduğunu unutmayın. Bundan sonra seçilmiş Belediye Başkanı’na üstelik onu parasını ödeyen kurumun şartlarına uymayan o sanatçıyı bakın bakalım hangi kurum parasını ödeyip de onu saygısızlığına katlanır. Cem nezaketli davranmış bu hareketi benim belediyemde yapsaydı onu o sahneden indirirdim. Silivri’de buna benzer bir Mustafa Sandal vakası yaşandı ve mikrofon elinden alınarak sahneden indirildi, herkes haddini bilecek yok öyle terbiyesizlik.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Genel

Yukarı