Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Cansu Taşkın’dan ‘tenisçi’ paylaşımı

Cansu Taşkın'dan 'tenisçi' paylaşımı

Magazin

Cansu Taşkın’dan ‘tenisçi’ paylaşımı

Sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarla fenomen haline gelen ve paylaştığı her fotoğrafı binlerce beğeni alan Cansu Taşkın, yeni paylaşımında Hülya Avşar’lı bir not paylaştı.

Pilates ve spor etkinlikleri esnasında çektiği pozlar ve ‘kalçasını’ ön plana alan fotoğraflarla dikkati üzerine çeken ve büyük bir takipçi kitlesine sahip olan Taşkın, tenis sahasında çekilmiş bir fotoğraf paylaştı.

Tenis oynarken çektiği fotoğrafı paylaşırken de not kısmına, “”Geleceğin Hülya Avşar’ı olma yolunda diyelim: Tenisçi Cansu” yazdı.

Dün yaptığı bu paylaşım, 24 saat gibi bir sürede 16 bin beğeni alırken, paylaşımın yoruma kapalı olması nedeni ile de takipçileri düşüncelerini paylaşamadı.

Daha önce de Demet Akalın, Cansu Taşkın’ı etiketleyerek, bizim de böyle kalçamız olur mu diyerek, Cansu Taşkın’a iltifat etmişti.


Muğla Marmaris'te yaşıyorum. Uzun yıllardır profesyonel olarak web yöneticiliği ve çeşitli platformların editörlüklerini üstlendim. Dürüst, ilkeli ve etik habercilik en önemli kriterim olup, sizlere içerik kapsamımız dahilinde en güncel haberleri sunmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı