Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Caner Erkin’e ‘Dolmabahçe Tüneli’nde torpil

Caner Erkin'e 'Dolmabahçe Tüneli'nde torpil

Magazin

Caner Erkin’e ‘Dolmabahçe Tüneli’nde torpil

Beşiktaşlı ünlü futbolcu Caner Erkin geçtiğimiz gün oynanan, ancak sakat olduğu için oynamadığı maçı tribünden izlemeye giderken, Dolmabahçe tünelini kullanmak istedi.

Beşiktaş’ın, Akhisar Belediyespor’u rahatlıkla yendiği maçta Caner Erkin, sakatlığı nedeni ile oynayamazken maçı izlemek için Vodafone arena’nın yolunu tutmuştu.

Maçı izleyebilmek için yola çıkan Erkin, Dolmabahçe tünelini kullanmak istedi ancak tünel’in rutin kontroller nedeni ile kapalı olmasından ötürü trafik polisleri ile diyaloğa girdi.

Çalışma nedeni ile kapalı olan tünelden geçmek için trafik polislerden ricada bulunan Erkin’i trafik polisleri de kırmadı ve geçişine izin verdi.

Maça yetişmek için acelesi olduğunu belirten Erkin’e tünel’den geçiş izni verilirken, Erkin’in geçişinden 10 dakika kadar sonrada kontrollerin tamamlanması ile tünelde trafiğe açıldı.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı