Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Caner Erkin ve Şükran Ovalı gezmelerde

Caner Erkin ve Şükran Ovalı gezmelerde

Magazin

Caner Erkin ve Şükran Ovalı gezmelerde

Roma’da dünya evine giren ünlü futbolcu Caner Erkin ve eşi Şükran Ovalı alışveriş yaparken görüntülendiler. Birlikte geçirdikleri vakit ile devamlı objektiflere yakalanan çift’in mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

Eski eşi Asena ile olaylı boşanması sonrası, boş olan her anını büyük bir aşk ile evlendiği Şükran Ovalı’ya ayıran Caner Erkin, eşi ile birlikte alışveriş yaparken objektiflere takıldı.

Akmerkez’de dolanan çift, alışveriş yaptıktan sonra bir kafede oturarak yorgunluklarını attılar. Magazin muhabirlerinin de sorularını yanıtlamayı ihmal etmediler.

Sevgililer gününün yaklaştığı şu günlerde, muhabirlerin 14 Şubat’ta eşinize ne alacaksınız sorularına verdiği cevap imrendirdi.

Caner, eşine zaten her gün hediye aldığını söylerken, Şükran Ovalı’da “mutluluk, sağlık olsun yeter” diyerek duygulandırdı.

Fotoğraf çektirmek isteyen hayranlarını da kırmayan Caner Erkin’in, bu fotoğraflarını da ona yardımcı olarak eşi çekti.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı