Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Caner Erkin ödedi, Asena Atalay rahat bir nefes aldı

Caner Erkin ödedi, Asena Atalay rahat bir nefes aldı

Magazin

Caner Erkin ödedi, Asena Atalay rahat bir nefes aldı

Evliliklerini anlaşmalı şekilde sonlandıran Asena Atalay ve Caner Erkin’in arası, ünlü futbolcunun oyuncu Şükran Ovalı ile evlenmesi ile birlikte gerilmişti.

Şükran Ovalı ile evlenmesi sonrasın Asena Atalay, ardı ardına hukuki hamlelerde bulunup, yaptığı açıklamalarla magazin gündeminden düşmeyen isimler arasına adını yazdırmıştı.

Caner Erkin için, nafaka ve çocuğun masraflarını ödemediği gerekçesi ile birden fazla kez icra takibi başlatan Asena Atalay, Caner Erkin’in de patlamasına sebep olmuştu.

Aralarında ki gerginlik her geçen gün artarken, geçtiğimiz gün Atalay’ın oğlu ile yaşadığı, kontratı Caner Erkin üzerine olan evin kirası Erkin tarafından ödenmediği iddia edilmişti.

Ev sahibinin Atalay’a ihtarname gönderdiği, evi boşaltmasını istediği iddia edilirken, bu konu ile ilgili ise taraflardan bir yanıt gelmedi.

Çınar’ın masrafları için başlatılan icra mahkeme kararı ile durdurulurken, nafaka talebini kabul etmişti. Bu kararın hemen ardından ünlü futbolcu, Asena Atalay’a 2 aylık nafaka ödemesini yaptı.

Bu konu ile ilgili konuşan Atalay’ın avukatı, “İcra takibinin devam ettiğini söylerken, icra dosyasına ilişkin ödemelerin Erkin tarafından yapıldığını belirtti. Mahkeme, icra takibini reddetti’ algısı yanlıştır.” açıklamalarında bulundu.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı