Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Caner Erkin o sözlerinin arkasında

Caner Erkin o sözlerinin arkasında

Magazin

Caner Erkin o sözlerinin arkasında

Asena Atalay ve Caner Erkin arasında yaşanan gerilim devam ediyor. İcra takibi ile başlayan gerginlik, Asena Atalay’ın, çocuklarının masrafı için başlattığı 2. icra takibi ile tavan yapmıştı.

Başlarda sessizliğini koruyan Erkin, ikinci kez başlatılan icra takibi ve bu durumun magazin gündemini devamlı meşgul etmesi nedeni ile de cevap verme ihtiyacı hissetmişti.

Bu cevaplarında, Asena Atalay’ın, evlilik birliği sürecinde üçüncü kişilerle birlikte olduğunu belirtmesi ise taraflar arasında kılıçların tamamen çekilmesine neden olmuştu.

Bu açıklamaları üzerine, Atalay’ın avukatı tarafından bir açıklama yapılmış, 3. kişiler ile birlikte olma iddiaları yalanlanmış ve gerçek dışı olduğu söylenmişti.

Sonrasında avukatının tavsiyesimidir bilinmez, Atalay yakın çevresinde mahkeme sonuçlanana kadar bu konu ile ilgili konuşmayacağını söylemiş ve o zamandan bu yana da sessizliğini koruyor.

Eşi Şükran Ovalı ile geçtiğimiz akşam bir AVM’e girerken görüntülenen Caner Erkin’e, Asena Atalay’ın avukatının açıklamaları sorulunca, “Asena için bütün açıklamaları yaptım. Doğruları yazdım, her şey gerçek” cevabını verdi.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı