Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Caner Erkin doğum günü için mekan kapattı

Caner Erkin doğum günü için mekan kapattı

Magazin

Caner Erkin doğum günü için mekan kapattı

Beşiktaş’ın başarılı sol bek’i Caner Erkin, geçtiğimiz akşam eşi ve dostlarının katıldığı bir davet ile Cihangir’de bir mekanda yeni yaşını kutladı.

Caner Erkin, Cihangir’de bir mekanı kapatarak, 28. yaşını kutlarken sanat ve spor camiasından dostları da Caner Erkin ve Şükran Ovalı çiftini bu gecede yalnız bırakmadı.

Eski eşi Asena Atalay ile olan icra mahkemeleri ve spekülasyonlar nedeni ile magazin gündeminin en sıcak isimleri arasında yer alan ünlü futbolcu, bu mutlu gününde sevdikleri ile bir aradaydı.

Milli maçta attığı 2 gol ile galibiyeti getiren, aynı zamanda Beşiktaş’tan takım arkadaşı olan Cenk Tosun ve Gökhan Gönül’de doğum gününde Erkin’i yalnız bırakmayan isimler arasındaydı.

Aynı gece ünlü aranjör Ozan Çolakoğlu’nunda doğum gününe katılan Demet Akalın ve Okan Kurt çifti, Caner Erkin’in doğum gününe de katıldılar. Ünlü popçu ve eşi için belli ki yoğun bir gece oldu.

Doğum günü kutlamasında yer alan diğer bir isim ise Emel Müftüoğlu oldu.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı