Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Caner Cindoruk ve Farah Zeynep Abdullah aşkı doğrulandı!

Caner Cindoruk ve Farah Zeynep Abdullah aşkı doğrulandı!

Magazin

Caner Cindoruk ve Farah Zeynep Abdullah aşkı doğrulandı!

Geçtiğimiz günlerde bir set aşkının daha başladığı haberi ile gündeme gelen Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin oyuncuları Farah Zeynep Abdullah ve Caner Cindoruk aşkı kanıtlandı.

Fox Tv’nin yayın günü değiştirilerek Salı gününe alınan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin başarılı oyuncusu Caner Cindoruk, instagram’dan paylaştığı bir video, set aşkı haberini de doğrulamış oldu.

Dizinin setinde tanışan ikilinin 1, 1.5 aydır flört ettiği öğrenilmiş, ancak ikiliden bunu doğrulayan bir bilgi gelmemişti.

Yine yılbaşında arkadaşları ile birlikte aynı kadrajda olan ikili bu kareyi paylaşmış fakat sadece ikilinin yer aldığı herhangi bir fotoğraf paylaşılmamıştı.

İkili artık birlikteliğini duyurma kararı almış olsa gerek ki, sosyal medya platformu üzerinden bir video paylaşarak ilişkilerini doğruladılar.

İşte Caner Cindoruk’un sosyal medya hesabından paylaştığı o video:

❤️

Caner Cindoruk (@canercindoruk) tarafından paylaşılan bir video ()


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı