Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Candan Erçetin BKM’nin kapanış konserinde sahnedeydi

Candan Erçetin BKM'nin kapanış konserinde sahnedeydi

Kültür Sanat

Candan Erçetin BKM’nin kapanış konserinde sahnedeydi

Beşiktaş Kültür Merkezi (BKM) konserlerinin açılışını yapan ünlü şarkıcı Candan Erçetin, dün akşamlar binlerce kişiye verdiği konser ile BKM konserlerinin kapanışını da yaptı.

Başarılı şarkıcı 5 bin kişinin kendisini dinlediği konserine ‘Şehir’ şarkısı ile başlarken, ‘Elbette’, ‘Bahar’ ve ‘Yalan’ gibi şarkıları ile de müzik severlere eşsiz bir gece yaşattı.

Kapanış konserinde, tıpkı ilk konserde olduğu gibi, Ceza, Candan Erçetin’e sahnede eşlik eden isim oldu.

Geçtiğimiz günlerde, 23 yıllık hayat arkadaşı oyuncu sevgilisi Hakan Karahan ile ayrıldığı iddia edilmişti. Erçetin’i dinleyenler arasında yer alan Hakan Karahan, bu iddialara da cevap verdi.

Karahan, Erçetin’den ayrılıp Elif Kıramer ile flört ettiği iddialarına, “Çıkan tüm haberler saçma sapan ve yalan. Candan’ı çok seviyorum” diyerek yanıt verdi.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı