Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Can Yaman ve Bestemsu Özdemir birlikte görüntülendi

Can Yaman ve Bestemsu Özdemir birlikte görüntülendi

Magazin

Can Yaman ve Bestemsu Özdemir birlikte görüntülendi

TRT 1’de yayınlanan Hangimiz Sevmedik dizi setinde başlayan aşk, çiftin Nişantaşı’nda el ele olduklarının iddia edilmesi ile ortaya atılmıştı.

Ünlü oyuncular Can Yaman ve Bestemsu Özdemir geçtiğimiz akşam, trafikte sıkışınca aynı aracın içinde görüntülenerek, aşk iddiaları da kanıtlandı.

Çift, Bebek’de sahil yolunda trafiğe takılınca, gözlerden uzak yaşamaya çalıştıkları aşkları fotoğraflanmış, ve doğrulanmış oldu.

Fotoğraflandıklarını anlayınca çift kısa süreli bir şaşkın yaşarken, daha sonra Can Yaman araçtan inerek, muhabirlere, “Beni neden çekiyorsunuz?” diyerek serzenişte bulundu.

Güzel oyuncu Özdemir ise daha sonra, “Can buraya gelir misin?” diyerek sevgilisine seslendi ve trafik boşalınca, gözden kayboldular.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı