Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Can Temiz ve Mustafa Kotan twitter’da birbirine girdi

Can Temiz ve Mustafa Kotan twitter'da birbirine girdi

Magazin

Can Temiz ve Mustafa Kotan twitter’da birbirine girdi

Show Tv ekranlarında yayınlanan ve izlendiği kadar da eleştirilen Dünya Güzellerim’in yapımcısı Mustafa Kotan ve eski Model grubunun üyesi Can Temiz, sosyal medyada atıştılar.

Ekşisözlük yazarının, otel çekimlerinin Türkiye’de yapıldığına dair fikrini örneklerle destekleyerek attığı iddia sonrası uzunca süre eleştirilen programın yapımcısı, Can Temiz tarafından sosyal medyada eleştirildi.

Geçtiğimiz haftalarda ‘her şey yalanmış’ başlıkları ile uzunca süre tartışılan Dünya Güzellerim’in yapımcısına, dağılan ‘Model’ grubunun üyelerinden Can Temiz sert bir şekilde yüklendi.

Hindistan’da çekimleri yapılan 13 bölümlük programın yapımcısı Mustafa Kotan’a, şu eleştirilerde bulundu:

“İnsanın Dünya Güzellerim gibi her anı yalan ve çakma olan bir yapımı hayata geçirmek için ne kadar saygısız olması gerek? Sizin IQ’nuz ayakkabı numaranızdan küçük diye herkesi de kendiniz gibi mi sanıyorsunuz? Eşiniz dostunuzdan da mı utanmıyorsunuz? Dolandırıcılıktan, hırsızlıktan ne farkı var yaptığınızın?”

Mustafa Kotan ise kısa bir cevap vermekle yetindi: “Sen sus, senin ‘Model’in geçti”


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı