Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Can Bonomo’dan ilişkisi için ‘kısa’ açıklama

Can Bonomo'dan ilişkisi için 'kısa' açıklama

Magazin

Can Bonomo’dan ilişkisi için ‘kısa’ açıklama

2012’de Eurovision’da ülkemizi temsil ederek finale kalan ve finalde 7. olan şarkıcı ve oyuncu Can Bonomo, geçtiğimiz Mart ayında ‘Kainat Sustu’ adlı yeni albümünü çıkarmıştı.

Televizyon dizisi olarak da, en son ‘Aile İşi’ dizisinde rol alan Bonomo, Muhteşem Yüzyıl Kösem’de Dilruba Sultan’ı canlandıran Öykü Karayel ile aşk yaşıyor.

Geçtiğimiz akşam 36. İstanbul Film Festivaline sevgilisi ile birlikte katılan Bonomo, sevgilisi ile birlikte görüntü vermemek için yoğun çaba sarfetmişti.

İlişkisi ile gündeme gelmek istemeyen ve mümkün olduğu kadar objektiflerden kaçınan Can Bonomo, özel hayatına ilişkin bu gizliliği Sözcü’ye verdiği röportajında da sürdürdü.

Bonomo, röportajı esnasında “Şimdi de kalbinizi oyuncu Öykü Karayel çaldı”, sorusuna kısa ve net bir yanıt vermeyi tercih etti.

Mutluyum demekle yetinen Can Bonomo, “Bunlar benim özelim, aşkı konuşmayalım… Ama özet olarak, mutluyum…” cevabını verdi.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı