Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Can Bonomo, ‘Nikah Defterini’ imzaladı!

Can Bonomo, 'Nikah Defterini' imzaladı!

Magazin

Can Bonomo, ‘Nikah Defterini’ imzaladı!

Oyuncu Öykü Karayel ile yaşadığı aşk ile son günlerde sık sık magazin gündemine gelen Can Bonomo, geçtiğimiz akşam nikah defterine imzayı attı.

Can Bonomo, arkadaşı olan ve aynı zamanda menejerliğini yapan Ece Celebioğlu’nun birlikte olduğu Barış Yeşilbaş ile nikahlarında şahit olarak yer aldı.

Kadıköy Moda’da dünya evine giren çift’in düğününde Can Bonomo’ya sevgilisi Öykü Karayel eşlik ederken, özellikle televizyon dünyasından pek çok ünlü isimde yer aldı.

Bu isimler arasında, Akasya Asıltürkmen, Sarp Apak ve sevgilisi Bengisu Uzunöz, Özge Fışkın ve eşi Hakan Tamar’da yer aldı.

Geçtiğimiz gün el ele görüntülenen Bonomo ve Karayel, düğünde aynı karede yer almamak için de oldukça çaba sarfettiler.

Gecenin davetlileri arasında yer alan ve geçtiğimiz günlerde evleneceğini duyurduğumuz Sarp Apak’da, her şeyin hazır olduğunu, işin imzaya kaldığını belirterek, “Düğünü yurt dışında yapmayı düşünüyoruz.” dedi.

YENİ DİZİ MÜJDESİNİ DE VERDİ

Geçtiğimiz ay bir araya gelen Gülse Birsel ve Engin Günaydın’ın yeni bir proje ile ekranlara dönecekleri, Birsel tarafından müjdelenmişti. Sarp Apak, daha önce Avrupa Yakası ve Yalan Dünya’da birlikte çalıştığı Gülse Birsel’in yeni projesinde de yer alacağını söyleyerek, “Şimdilik kadroda sadece ben ve Engin Günaydın var” açıklamasında bulundu.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı