Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Çamlıca’da ki halk konseri büyük ilgi gördü

Çamlıca'da ki halk konseri büyük ilgi gördü

Kültür Sanat

Çamlıca’da ki halk konseri büyük ilgi gördü

Eskişehir, Tepebaşı Belediyesi’nin organize ettiği halk konserleri, önceki gün Çamlıca’da yapıldı. Eskişehirli yerel sanatçı Saim Günal’ın sahne aldığı geceye, vatandaşların ilgisi de yoğun oldu.

<

Vatandaşların yoğun olarak katılım gösterdiği konser programlarının son durağı Çamlıca Mahallesi oldu. Tombakzade Caddesi üzerinde bulunan Çamlıca Spor Sahası’nda gerçekleştirilen halk konserinde, Eskişehir’in tanınan ses sanatçısı Saim Günal sahne aldı. Konsere, Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç’ın yanı sıra, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tepebaşı İlçe Başkanı Vural Yörük, Tepebaşı Belediye Meclis Üyesi Hasan Hüseyin Bolat, Çamlıca Mahallesi Muhtarı Savaş Hancı da katıldı. Sevilen şarkıları konsere katılan çok sayıda vatandaş ile birlikte seslendiren Saim Günal, Çamlıca sakinlerine keyifli bir gece yaşattı.

Konser programına katılarak vatandaşlar ile bir araya gelen Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Çamlıcalılar ile birlikte halay da çeken Başkan Ataç burada bir konuşma yaparak, “Bizler, mahalle sakinlerimizi bir araya getirecek etkinlikler düzenlemeyi her zaman çok önemsiyoruz. Bu konser programlarının da amacı bu. Hem günlük hayatın stresinden biraz olsun uzaklaşın hem de komşularınız ile birlikte güzel vakit geçirin istiyoruz. Eskişehir’in sevilen sanatçılarını farklı mahallelerde sizlerle buluşturuyoruz. Buradaki kalabalığı görünce de anlıyorum ki; güzel bir iş yapıyoruz. Halk konserlerimiz bir süre daha devam edecek. Umuyorum ki eğlenceli anlar yaşayacaksınız. Bu güzel kalabalıktan ötürü hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Çok sayıda Eskişehirlinin katıldığı etkinlikte belediye ekipleri tarafından mahalle sakinlerine patlamış mısır ikram edilirken, 7’den 70’e her yaş grubundan vatandaşlar keyifli bir gece yaşadı. Programa katılan mahalle sakinleri Başkan Ataç’a ve Tepebaşı Belediyesi çalışanlarına teşekkürlerini iletirken, etkinlik hep bir ağızdan söylenen İzmir Marşı ile son buldu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yeni Haberler

Türkiye Yazarlar Birliği

Kültür Sanat

Türkiye Yazarlar Birliği

← yazdı14 Aralık 2017
Hazal Kaya'yı Yıkan Haber

Magazin

Hazal Kaya’yı Yıkan Haber

← yazdı14 Aralık 2017
Ertuğrul Gazi Kimdir

Medya

Ertuğrul Gazi Kimdir?

← yazdı13 Aralık 2017
Nobel Kimya Ödülünün Sahibi Kim Oldu

Kültür Sanat

Nobel Kimya Ödülünün Sahibi Kim Oldu?

← yazdı13 Aralık 2017
Beşiktaş ile Eşleşen Bayern München'i Tanıyalım
Nur Yerlitaş İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na İfade Verdi
Donald Trump'a Tepkiler Artıyor

Medya

Donald Trump’a Tepkiler Artıyor

← yazdı13 Aralık 2017
Aslı Enver En İyi Kadın oyuncu Ödülünü Aldı
Quentin Tarantino Yeni Filmi

Film Haberleri

Quentin Tarantino Yeni Filmi

← yazdı12 Aralık 2017
Altın Kelebek Ödüllerini Kimler Aldı

Magazin

Altın Kelebek Ödüllerini Kimler Aldı

← yazdı12 Aralık 2017
Yukarı