Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Çağla Şikel’e Serena Williams benzetmesi

Çağla Şikel'e Serena Williams benzetmesi

Magazin

Çağla Şikel’e Serena Williams benzetmesi

Türkiye’nin gözde mankenlerinden ve sunucularından olan Çağla Şikel, geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda yürürken muhabirler tarafından görüntülendi.

Nişantaşı sokaklarında tek başına yürürken objektiflere takılan Şikel, karşısında bir anda muhabirleri görünce kısa süreli şaşkınlık yaşarken, alışverişe çıktığı öğrenildi.

Sohbet ettiği muhabirlerden birinin Şikel’in kaslı bacaklarını ünlü tenisçi Serena Williams’a benzetmesi sonrasında gülmeden geçemedi.

Şikel, “Selülitli olacağına kaslı olsun daha iyi” cevabını vererek adeta düşman çatlattı.

Çağla Şikel, kısa süre önce 360 ekranlarında yayınlanan, Alişan ile birlikte sunduğu Her Şey Dahil adlı programı, Perihan Savaş’a devretmiş, yeni proje ile geleceklerini müjdelemişlerdi.

Yeni projesi ise, daha önce de Cennet Mahallesi’nde birlikte rol aldığı, programları birlikte sunduğu partneri Alişan ile birlikte oynayacağı bir dizi olacak.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı