Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Çağla Şikel’den ‘Cahil’ çıkışı

Çağla Şikel'den 'Cahil' çıkışı

Magazin

Çağla Şikel’den ‘Cahil’ çıkışı

Ünlü manken, sunucu ve oyuncu Çağla Şikel, daha önce yaptığı röportaj’da meditasyon yaptığı esnada, kendi cenazesine katıldığını söylemesi, sosyal medya kullanıcılarını harekete geçirdi.

Şikel’in röportajında, meditasyon yaptığı esnada kendi cenazesine katıldığını belirtmesi sonrasında sosyal medya kullanıcılarına gün doğdu. Ünlü manken’i bu açıklamasını ‘geyik’ malzemesi olarak kullanmaları ise Şikel’i kızdırdı.

Sözcü yazarlarında Edda Sönmez’e verdiği bir röportajında, “Bir meditasyon sırasında kendi cenaze törenimi yaşadım, herkes ağlıyordu” demesi sonrasında eleştirilmesi ve ti’ye alınmasına sert çıktı.

Alışveriş merkezinde görüntülenen Şikel, bu eleştirilerin hatırlatılması üzerine, “Meditasyon derin bir uyku hali. Normal hayatın akışından, koşturmacasından uzak kalıp nefes aldığın bir an. O an teşekkür edersin, dua edersin. Rüya gibi düşünün. Bunu bilmeyen cahiller abuk sabuk yorumlar yapıyorlar.” cevabını verdi.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı