Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Çağla Şikel ve Emre Altuğ barıştı mı?

Çağla Şikel ve Emre Altuğ barıştı mı?

Magazin

Çağla Şikel ve Emre Altuğ barıştı mı?

Emre Altuğ ve Çağla Şikel, geçtiğimiz günlerde çocukları ile birlikte Erzurum, Palandöken’e gitmiş, burada ki kareleri de yakışıklı şarkıcı sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaşmıştı.

Eski çiftin, çocukları ile gittiği bu gezi, ikilinin barıştığı ve tekrar bir araya geldiği iddialarının ortaya atılmasına neden olmuştu.

Güzel manken, geçtiğimiz akşam Karaköy’de bir mekanda idi. Arkadaşları ile birlikte mekanda eğlenen Şikel, mekandan ayrılırken, basın mensupları ile de kısa bir sohbet etti.

Fashion Week kapsamında podyumlarda yer alan Şikel, “Moda haftasında her şey çok güzeldi, çok güzel işler yapıldı. Benim açımdan güzel tepkiler vardı” dedi.

Erzurum gezisi sonrası çıkan barıştılar haberi hatırlatılınca, Şikel, “Öyle bir durum söz konusu değil” diyerek iddiaları reddetti.

Çocukları için bir araya geldiklerini söyleyen Şikel, “Çocuklarımız için her zaman bir aradayız ama yeniden bir araya gelmek gibi bir durum söz konusu değil” sözlerini kullandı.

Geçtiğimiz günlerde de Emre Altuğ’un güzel oyuncu Tuğba Melis Türk’den çok etkilendiği haberleri magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı