Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Çağla Şikel oğulları ile tiyatroda

Çağla Şikel oğulları ile tiyatroda

Magazin

Çağla Şikel oğulları ile tiyatroda

Ünlü manken ve oyuncu Çağla Şikel, boşandığı eşi Emre Altuğ’dan olan oğulları Kuzey ve Uzay ile Maşa ile Koca Ayı isimli müzikal çocuk tiyatrosunu izledi.

Yeni sezonda, bugüne kadar pek çok projede birlikte rol aldıkları Alişan ile, ‘Sarı Melekler’ adı verilen dizi de başrol oynayacak olan Şikel, tüm boş zamanlarını çocukları ile değerlendiriyor.

120 ülkede yayınlanan çizgi filminin tiyatro sahnesine uyarlanan hali ‘Maşa ile Koca Ayı Müzikal Çocuk Tiyatrosu’ geçtiğimiz akşam akşam Uniq İstanbul Açıkhava Sahnesi’nde sahnelendi. Sezon boyunca çocuk izleyicilerle buluşacak olan tiyatro da beğeni ile izlendi.

Seyirciler arasında Çağla Şikel ve çocukları Kuzey ile Güney, sahnelenen oyunu izlerken de eğlendiler. Şikel ve çocukları fırsat buldukça birlikte selfie çekmeyi de ihmal etmedi.


Muğla Marmaris'te yaşıyorum. Uzun yıllardır profesyonel olarak web yöneticiliği ve çeşitli platformların editörlüklerini üstlendim. Dürüst, ilkeli ve etik habercilik en önemli kriterim olup, sizlere içerik kapsamımız dahilinde en güncel haberleri sunmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı