Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Çağla Şikel, lösemili çocuklar için podyuma çıkıyor

Çağla Şikel, lösemili çocuklar için podyuma çıkıyor

Magazin

Çağla Şikel, lösemili çocuklar için podyuma çıkıyor

Sunucu ve manken Çağla Şikel, Dilek Hanif’in 2017 İlkbahar-Yaz koleksiyonunu tanıtacağı defilede lösemili çocuklar için podyuma çıkmaya hazırlanıyor.

Başarılı manken Çağla Şikel, Dilek Hanif’in yeni 2017 koleksiyonunun tanıtılacağı KKTC’de yapılacak defile de podyumda olacak.

Eski eşi Emre Altuğ’un, Buse Narcı ile aşk yaşadığı iddialarının sorulduğu ve eğer öyle bir şey varsa, “mutluluklar dilerim” diyen güzel sunucu hayır işi için podyuma çıkıyor.

Elde edilen gelirlerin, Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı’na bağışlanacağı defile KKTC’de gerçekleşecek.

Defilenin kareografisini hazırlayan Uğurkan Erez, “defile’den yaklaşık 100 bin dolar gelir elde etmeyi bekliyoruz” açıklamasında bulunmuştu.

KKTC’de yapılacak olan defile 4 Şubat cumartesi günü gerçekleşecek.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı