Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Çağla Şikel, eski eşinin sevgilisini yıllar önce güzelliğiyle övmüş

Çağla Şikel, eski eşinin sevgilisini yıllar önce güzelliğiyle övmüş

Magazin

Çağla Şikel, eski eşinin sevgilisini yıllar önce güzelliğiyle övmüş

Bir dönem Show Tv ekranlarında Bugün Ne Giysem adı ile yayınlanan, ve programda jüri olarak yer alan Çağla Şikel, eski eşinin sevgilisini programda öve öve bitirememiş.

7 yıl evli kalan Çağla Şikel ve Emre Altuğ’un evlilikleri 2015 yılında sonlanmıştı. Medeni bir şekilde ayrılan çift, bir süre öncede çocuklarının doğum gününde bir arada görüntülenmiş ve birbirleri ile düzeyli bir şekilde görüşebildikleri anlaşılmıştı.

Geçtiğimiz günlerde Emre Altuğ’un, kendisinden 24 yaş küçük Buse Narcı ile aşk yaşadığının ortaya çıkması, magazin gündemini sarsmıştı.

Buse Narcı’nın 2012 yılında katıldığı Bugün Ne Giysem? adlı programda o dönem Çağla Şikel’de jüri üyeleri arasında yer alıyordu.

Programlardan birinde Şikel’in, Buse Narcı’ya “Gözlerimi senden alamıyorum. Sana bakmaya doyamıyorum. O kadar güzelsin ki, tam bir bebeksin” dediği ortaya çıktı.

Yine bir kaç gün önce Çağla Şikel’e, Emre Altuğ’un aşk yaşadığı haberleri sorulduğunda, “eğer öyle bir şey ise mutluluklar dilerim” demişti.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı