Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Çağatay Akman’dan olay paylaşım

Çağatay Akman'dan olay paylaşım

Medya

Çağatay Akman’dan olay paylaşım

Gece Gölgenin Rahatına Bak şarkısı ile tüm dikkatleri çeken, Dünya’nın en büyük video paylaşım platformu youtube’da 100 milyonun üzerinde dinlenen Çağatay Akman, sosyal medyada ki paylaşımı ile olay yarattı.

7’den 70’e herkesin diline dolanan şarkının sahibi Çağatay Akman, sosyal medya hesabından yaptığı homofobik paylaşım nedeni ile sosyal medya kullanıcılarının tepkisini çekti.

‘Sessizce hapşırmaya çalışan erkek .bnedir’ söylemi ile eleştiri oklarının hedefi olan Akman, kendisini eleştiren bir takipçisine verdiği cevap ile de tepki topladı.

“Senin gibi dar görüşlü saçma sapan düşünceli insanlar 100 milyon tık alıyo,sanat yerlerde resmen… yazık be” yazan kullanıcıya, şu cevabı verdi:

“Bak bak sessiz hapşuran nasıl kendini belli ediyor :)”

Şarkısı dillerden dile dolaşan Çağatay Akman, kısa süre önce Altın Palmiye ödüllerinde ‘yılın şarkısı’ ödülünü almıştı.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Medya

Yukarı