Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Burcu Esmersoy, maddi olarak sıkıntıda mı?

Burcu Esmersoy, maddi olarak sıkıntıda mı?

Magazin

Burcu Esmersoy, maddi olarak sıkıntıda mı?

Türkiye’yi Japonya’da temsil ederek ‘Dostluk Güzeli’ seçilen, güzel sunucu ve oyuncu Burcu Esmersoy’un maddi olarak sıkıntı içerisinde olduğu iddia edildi.

Daha önce çocuk ve spor programları sunuculuğu yapan Esmersoy, bazı dizi ve filmlerde rol alması yanı sıra, Tv 8 ekranlarında yayınlanan yarışma ve programlarda da sunuculuk görevi üstlenmişti.

Bir süredir herhangi bir program, dizi ve/veya filmde yer almayan Esmersoy’a, bu konularda da hiç bir teklif gelmiyor.

Bu konuda yakın çevresine yaşadığı sıkıntıyı anlatan Burcu Esmersoy’un, bir iş gelmediği için maddi olarak sıkıntı yaşamaya başladığı ve oldukça zor durumda olduğu iddia edildi.

Sadece reklam filmlerinde boy gösteren Esmersoy’un sadece reklamlardan gelir elde ettiği, yer aldığı 4 reklam filmi yanı sıra, oldukça takipçisi bulunan instagram hesabından da reklam yayınlayarak maddi gelir elde ettiği konuşuluyor.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı